• Namn Organisation
  • Anders Asbakken Abb
  • Juha Lehtimäki ABB
  • Lars Ledung ABB
  • Michael Stenbacka ABB
  • Elise Thorud ABB
  • Lars Draws ABB AB
  • Erik Helander ABB FACTS
  • Jeton Aliu ABB FACTS
  • Karl Ek ABB FACTS
  • Micael Aineskog ABB University
  • Patrik Sandberg Acando
  • Johan Eklund Addiva AB
  • Madelen Lindström Addiva AB
  • Annelie Nyström Arbetsförmedlingen Norra Västmanland /Heby
  • Karin Wiik Automation Region
  • Daniel Boqvist Automation Region/Create
  • Marcus Fröberg BoldArc
  • Lotta Lindberg byBrick Interface
  • Erik Stridell byBrick Interface
  • Johanna Tömmervik Bybrick Interface
  • Elin Sjöström byBrick Interface AB
  • Håkan Gill byBrick Interface AB
  • Jimmy Westholm congere it-konsult ab
  • Anders Karlsson congere-it konsult
  • Mathias Johansson Dfind IT
  • Jonas Envall EC Utbildning
  • Samir Zrno EC Utbildning
  • Rasmus Palazzi Energy Competence Center
  • Ulf Swedberg engineering4u Svenska AB
  • Britta Haag FindIT
  • Toni Sigmundsson Frontit
  • Billy Greisen Greistech AB
  • Stefan Remne Grillska Gymnasiet
  • Lotten Jyrell Grillska Gymnasiet
  • Håkan Nytorp H Nytorp Mgmnt AB
  • Petra Törebrand Hermods AB
  • Anne-Lie Lindström Hexagon
  • Hans Johansson HGJ konsult
  • Mathias Lewen IndustriQompetens
  • Efrem Paulus IT-gymnasiet
  • Magnus Månson Magikon
  • Niklas Olsson MITC
  • Anna Bird MITC/MDH
  • Thomas Frisk Motion Control
  • Gabriella Mast Weggeman Mälardalens Hlgskola
  • Christer Nygren Mälardalens högskola
  • Niklas Friedler Mälardalens Högskola
  • Stig Nohlert Norrkonsult
  • Lasse Åberg Prevas
  • Arne Larsson Prevas
  • Björn Andersson Prevas AB
  • Torbjörn Lundqvist Reset Scandinavia C/O Inlandsteknik AB
  • Björn Löfvendahl RISE SICS Västerås
  • Backer Sultan Rise SICS Västerås
  • Ingemar Reyier Robotdalen
  • Per Håkansson SpeedApp AB
  • Ann-Mari Reyier Swea ip law
  • Carina Westh Ullvigymnasiet Köping
  • Anna Rönnblom Uvolve AB
  • Amin Ziani Vobling AB
  • Axel Berggren Vobling AB
  • Patrik Hansson Vobling AB
  • Daniela Khutoretskaja Vobling AB
  • Lorenzo Daros Volvo Eskilstuna
  • Pär Karlsson Volvo Eskilstuna
  • Andreas Åteg Volvo Eskilstuna
  • Danijel Dobrinic Volvo Eskilstuna
  • Kari Talltjärn Volvo Eskilstuna
  • Carina Wigholm Zoodoit AB
  • Lennart Gimring År infradtructure
  • Totalt 70 deltagare
  • Om du har anmält dig men fått förhinder så kan du avanmäla dig här:

Automation Expo AR och VR i Västerås – besökarinbjudan

Automation Region bjuder in till Automation Expo i anslutning till morgonens frukostmöte. Här har du möjlighet att ta del av de senaste lösningarna inom förstärkt- och virtuell verklighet (AR och VR).

Är du intresserad av att ställa ut på expot? Anmäl dig här

Varmt välkommen!

Affärsutvecklingsgruppen, Automation Region

Praktisk information