Prenumerera på Automation Regions nyhetsbrev »
Automation Region in English »

Pressbilder »

Logotyper »

Informationsmaterial »

Kontakta oss

Mälardalens Högskola

 

Automation Region

Mälardalens högskola – IDT
721 23 Västerås

Besöksadress: Högskoleplan 1

 

Karolina Winbo

 

Karolina Winbo

Processledare

021-10 73 77
karolina.winbo@automationregion.com
Profil på LinkedIn

Mikael Klintberg

 

Mikael Klintberg

Processledare

021-10 70 13
mikael.klintberg@automationregion.com
Profil på LinkedIn

Helena Karlsson

Helena Blackbright

Projektledare

016-15 36 57 
helena.blackbright@automationregion.com 
Profil på LinkedIn

Lars Krantz

Lars Krantz

Projektledare

070-534 10 00
lars.krantz@automationregion.com
Profil på LinkedIn

Carola Ryttersson

 

Carola Ryttersson

Administration

012-10 14 53 
carola.ryttersson@automationregion.com

Pia Strand Runsten

 

Pia Strand Runsten

Kommunikation

021-10 13 13
pia.strand.runsten@automationregion.com
Profil på LinkedIn

Karin Wiik

 

 

Karin Wiik

Projektledare

021-15 17 27 
karin.wiik@automationregion.com 
Profil på LinkedIn

Gunnar Iggendal

 

Gunnar Iggendal

Marknad & kommunikation

070-333 65 95
gunnar.iggendal@automationregion.com
Profil på LinkedIn

Stefan Hollertz

 

Stefan Hollertz

Kommunikation

070-422 62 82
stefan.hollertz@automationregion.com
Profil på LinkedIn

 
 

 

Följ Automation Region

Prenumerera på nyhetsbrev »
Automation Region på LinkedIn »
Prenumerera på nyhetsflöde »
Kommande aktiviteter »
Kontakta oss »

   

 

Delta i vårt arbete

Ansök om medlemskap »
Kommunikationsgruppen »
Kompetensgruppen »
Affärsgruppen »
Innovationsgruppen »